CaffeMoreno.pl., ul. Rynek 2, 41-250 Czeladź | zamowienia@caffemoreno.pl | +48 32 494 33 00
Close
41-250 Czeladź, Polska Rynek 2
+48 32 494 33 00 zamowienia@caffemoreno.pl

Regulamin sklepu internetowego CAFFEMORENO.pl

 1. Właścicielem sklepu CAFFEMORENO.pl jest:
  ITDM Polska Sp. z o.o.
  Rynek 2
  41-250 Czeladź
  woj. śląskie
  Sąd Rejonowy w Gliwicach
  X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  KRS  0000520665
  NIP 6452540488
  Regon 243633346
 2. Strona CAFFEMORENO.pl oraz witryna sklepu internetowego CAFFEMORENO.pl jest dedykowana osobom pełnoletnim.
 3. Ceny podane na stronie sklepu są cenami brutto, co oznacza że zawierają podatek od towarów i usług VAT.
 4. Internetowa witryna sklepu CAFFEMORENO.pl umożliwia składanie zamówień poprzez zawarty na niej aktywny formularz zamówienia, jak również poprzez osobisty kontakt telefoniczny z jednym z podanych na stronie numerów kontaktowych lub drogą email – zakładka KONTAKT.
 5. Jako wiążąca dla stron transakcji jest cena produktu widoczna na stronie CAFFEMORENO.pl w momencie złożenia zamówienia przez klienta .
 6. Strona internetowa sklepu CAFFEMORENO.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego – jest informacjaą handlową, więc złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza zawarcia umowy
 7. Jako zawarcie umowy kupna – sprzedaży przyjmuje się moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu drogą e-mail lub telefoniczną.
 8. Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, dokładne informacje podane są jako SZCZEGÓŁY PRODUKTU
 9. Warunkiem realizacji zamówienia jest wypełnienie pól oznaczonych w formularzu jako obligatoryjne, wysłanie odpowiednich informacji drogą email lub przekazanie niniejszych drogą telefoniczną. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, którego nie udało się potwierdzić u składającego.
 10. Zamówienie w sklepie internetowym może być złożone wyłącznie przez osobę, która ukończyła 18 rok życia, oświadczenie potwierdzające ten stan jest integralną częścią formularza zamówienia, jeżeli zamówienie składane jest inną drogą składający jest poproszony o złożenie niniejszego oświadczenia telefonicznie lub emailowo w momencie potwierdzenia zamówienia przez obsługę CAFFEMORENO.pl.
 11. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych, licząc od momentu potwierdzenia zamówienia przez obsługę  CAFFEMORENO.pl
 12. W uzasadnionych przypadkach CAFFEMORENO.pl zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.
 13. Opłata za dostarczenie produktów przesyłką kurierska w maksymalnej wysokości 30 PLN jest indywidualnie ustalana podczas kontaktu telefonicznego z obsługą CAFFEMORENO.pl, w niektórych przypadkach może być nawet całkowicie pominięta (wartość zamówienia powyżej 400 PLN, województwo śląskie)
 14. Płatność za zakupione produkty może być zrealizowana poprzez przelew bankowy lub poprzez opcję przesyłki za pobraniem.
 15. Dowód zakupu tj. paragon lub faktura VAT jest dołączany do przesyłki.
 16. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub braków. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, widocznych uszkodzeń należy: – odebrać przesyłkę sporządzając protokół szkody potwierdzony pisemnie przez kuriera. W obu przypadkach reklamacje dotyczące dostaw należy kierować do obsługi sklepu CAFFEMORENO.pl w dniu dostawy. lub: – nie przyjmować przesyłki jednocześnie zamieszczając adnotację na liście przewozowym o uszkodzeniu i poinformować o tym fakcie obsługę sklepu.
 17. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
 18. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
 19. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
 20. Składając zamówienie klient oświadcza że zapoznał się z niniejszym regulaminem i zgadza się z postanowieniami w nim zawartymi.